Twarz

Mezoterapia igłowa czyli wprowadzanie za pomocą bardzo cieńkiej igły substancji ( witamin, aminokwasów i innych w warstwy skóry celem jej regeneracji, odżywienia, odnowienia.

Likwidowanie i korekta zmarszczek kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze właściwej. Wiążę on wodę poprawiając nawilżenie skóry. Wraz z upływem czasu jego ilość zmniejsza się. Za pomocą cieńkich igieł można wprowadzić do w zmarszczki, bruzdy, blizny i w ten sposób wyrównać niedoskonałości skóry. Efekt działania utrzymuje się od 3 do 12 miesięcy.

Korekta zmarszczek i bruzd przy pomocy toksyny botulinowej. Dzięki zablokowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego można przy pomocy toksyny botulinowej skorygować,spłycić lub zniwelować zmarszczki mimiczne. Lek ten jest również skuteczny w leczeniu nadmiernej potliwości i bólach głowy.

Nici hialuronowe. Przy pomocy specjalnych nici z kwasu hialuronowego możliwe jest podniesienie opadających policzków, powiek, kącików ust. Można przeprowadzić w ten sposób lifting twarzy.

Korekta opadających powiek. Poprzez zabieg chirurgiczny usuwamy nadmiar skóry powiek. Zabieg ten nie tylko powoduje odmłodzenie i poprawę wyglądu twarzy ale w wielu przypadkach poprawia komfort widzenia. Blizny chirurgiczne są praktycznie niewidoczne.

Korekta odstających uszu. Poprzez ambulatoryjny zabieg chirurgiczny polegający na wycięciu nadmiaru chrząstki małżowiny usznej i jej modelowaniu możliwe jest pozbycie się odstających uszu.

Przy pomocy kwasu hialuronowego o różnym stopniu usieciowania możliwa jest korekta asymetrycznych ust. Można też podkreślić kontur ust tak aby czerwienie wargowe były lepiej zarysowane i wymodelowane. Kwas hialuronowy umozliwia również powiększenie ust tak aby były bardziej wydatne i pełniejsze.

Gabinet Medycyny Estetycznej